De hânmjittige operaasjetafel fan TY is geskikt foar thorakale en abdominale sjirurgy, KNO, ferloskunde en gynaecology, urology en ortopedy, ensfh.
It frame, de kolom en de basis binne fan roestfrij stiel, maklik skjin te meitsjen en korrosjebestindich.
De meganyske operaasjetafel wurdt omheech en omleech helle mei in pedaaloaljepomp, dy't soepel rint en feilich en betrouber is. Alle oare bewegingen wurde betsjinne troch meganyske fersnellingsbakken.
Dizze hydraulyske operaasjetafel fereasket dat de skonkplaat nei ûnderen klapt, ynlutsen en ôfnimber makke wurde kin, en it is maklik oan te passen. It hat in T-foarmige basis.
1.Rotaasjefunksje
De hânmjittige operaasjetafel kin 360° draaid wurde, dokters kinne de hoeke oanpasse oan har hâlding tidens de operaasje, wat de operaasjeromte tidens de operaasje sterk fergruttet. (Opsjoneel)
2.Fluch oerskeakelje nei fleksposysje
De operaasjetafel fereasket in 200°útsteksel (fleksje) op it tafeloerflak tagelyk troch de handgreep te betsjinjen, dy't brûkt wurde kin om de lumbale brêgefunksje te ferfangen.
3. Tafelblad mei dûbele laach
It tafelblad fereasket in dûbellaachs komposittafelblad, in lege röntgenabsorpsjekoëffisjint en in perspektyfeffekt mei hege definysje.
4. Materiaal fan roestfrij stiel
It frame, de basis, de hefkolom en de haadtransmisjestruktuer binne allegear makke fan 304 roestfrij stiel, dat maklik skjin te meitsjen en te skrobjen is, resistint is tsjin soer en korrosje, wêrtroch't it noait roest.
5. Hydraulyske en manuele oanpassing
It heffen en sakjen fan 'e hydraulyske wurktafel brûkt it type pedaal-oaljepomp, dat soepel rint en feilich en betrouber is. Alle oare bewegingen wurde betsjinne troch de meganyske fersnellingskop.
Pparameters
| Modelartikel | TY Manuele Operaasjetafel |
| Lingte en breedte | 2020mm * 500mm |
| Hichte (op en del) | 1010mm / 760mm |
| Kopplaat (omheech en omleech) | 45°/70° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 75°/ 15° |
| Beenplaat (omheech / omleech / nei bûten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omkearde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterale kanteling (links en rjochts) | 20°/ 20° |
| Nierbrêgeferheging | ≥110mm |
| Matras | Geheugenmatras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 200 kg |
| Garânsje | 1 jier |
Sstandert accessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesia-skerm | 1 stik |
| 2 | Lichaamsstipe | 1 pear |
| 3 | Earmstipe | 1 pear |
| 4 | Skouderrest | 1 pear |
| 5 | Kniekruk | 1 pear |
| 6 | Befestigingsklem | 1 set |
| 7 | Matras | 1 set |