De TS-1 meganyske operaasjetafel is makke fan roestfrij stiel, dat hege meganyske sterkte, korrosjebestriding en maklik skjin te meitsjen hat.
Pas de hichte fan it bêdoerflak oan mei hydraulyske oandriuwing, en pas de hoeke fan 'e efterste skonkplaat oan mei oare helpmiddels.
De T-foarmige basis fan 'e hydraulyske operaasjetafel is stabyl en kin dokters dy't lange tiid wurkje ek genôch skonkenromte jaan.
Der binne twa keuzes út in yntegraal skonkplaat en in split skonkplaat, geskikt foar minsken mei ferskillende konsumintebehoeften.
1.T-basis
De ergonomyske T-foarmige basis fan 'e hânmjittige operaasjetafel hat net allinich goede stabiliteit en fleksibele beweging, mar jout dokters ek genôch skonkenromte om wurgens te ferminderjen by langduorjend wurk.
2.Ynboude nierbrêge
De ynboude lumbale brêge kin 110 mm omheech gean, wat handich is foar dokters om nieroperaasjes út te fieren.
3. Ferskate aksessoires
De standert accessoires omfetsje skouderstipe, skouderstipe, lichemstipe, anaesthesiaskerm en skonkstipe om ferskate operaasjes te fasilitearjen.
4. Hydraulysk ferhegingssysteem
It wurdt hydraulysk oandreaun, en de hichte fan it meganyske operaasjetafeloerflak wurdt oanpast mei it foetpedaal. It rint soepel en stil. It kin normaal wurkje, sels as de stroom út is. Foar gebieten mei ynstabile elektrisiteit kinne hydraulyske operaasjetafels keazen wurde.
5.Yntegraal skonkplaat of split skonkplaat
Der is in ienfâldige ferzje fan 'e algemiene skonkplaat, de priis is geunstich. Der is ek in split-skonkplaat, dy't omheech en omleech oanpast wurde kin, en nei bûten útwreide wurde kin om ferskate operaasjes oan 'e ûnderste ledematen te fasilitearjen.
Pparameters
| Modelartikel | TS-1 Mechanyske Operaasjetafel |
| Lingte en breedte | 1980mm * 500mm |
| Hichte (op en del) | 950mm/ 750mm |
| Kopplaat (omheech en omleech) | 45°/ 90° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 75°/ 30° |
| Beenplaat (omheech / omleech / nei bûten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omkearde Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Laterale kanteling (links en rjochts) | 20°/ 20° |
| Nierbrêgeferheging | ≥110mm |
| Matras | Geheugenmatras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 200 kg |
| Garânsje | 1 jier |
Sstandert accessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesia-skerm | 1 stik |
| 2 | Lichaamsstipe | 1 pear |
| 3 | Earmstipe | 1 pear |
| 4 | Skouderrest | 1 pear |
| 5 | Kniekruk | 1 pear |
| 6 | Befestigingsklem | 1 set |
| 7 | Matras | 1 set |