TF Hydraulic gynaecology operaasjetafel, it lichem, kolom en basis binne allegear makke fan roestfrij stiel, mei hege meganyske sterkte, korrosjebestriding, en is geunstich foar skjinmeitsjen en desinfeksje.
Dizze hydraulyske gynekologysk operaasjetafel wurdt standert levere mei skouderstipe, skouderriem, handgreep, skonkstipe en pedalen, in grûnbak mei filter, en opsjoneel gynekologysk ûndersyksljocht.
De hichte fan 'e hydraulyske gynekology-operaasjetafel kin oanpast wurde mei pedalen, en de kanteling fan it bêd kin oanpast wurde troch de hânfet te skodzjen.
As de rem yndrukt wurdt, wurdt de fêste basis oan 'e ûnderkant fan it bêd sakke, wat it kontaktflak mei de grûn fergruttet en de stabiliteit fan it bêd garandearret.
It wurdt in soad brûkt foar gynaecology, ferloskunde, urology en anorektale sjirurgy.
1. Materiaal fan roestfrij stiel
It haadlichem, sydrails, hefkolom en basis fan 'e hydraulyske gynekologyske operaasjetafel binne makke fan heechweardich 304 roestfrij stiel, mei hege meganyske sterkte, korrosjebestriding en maklike skjinmeitsjen.
2. Breed tafeloerflak
De breedte fan it oerflak fan 'e hydraulyske gynekology-operaasjetafel kin 600 mm berikke, wat tige freonlik is foar minsken mei in spesifyk lichemstype en it komfort ferbetteret.
3. Alsidige aksessoires
Neist de standert skouderstipe binne skouderriemen, handgrepen, skonkstipe, skonkpedalen, ôffalbak en gynekologysk ûndersyksljocht ek opsjoneel beskikber.
4. Unieke fêste foet
De unike fêste foet fan 'e operaasjetafel fergruttet it kontaktgebiet mei de grûn en soarget foar de stabiliteit fan 'e hydraulyske gynekology.
Parameters
| Modelartikel | TF Hydraulyske Gynekology Operaasjetafel |
| Lingte en breedte | 1800mm * 600mm |
| Hichte (op en del) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Omkearde Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 70°/ 11° |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Matras | Naadleaze matras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 173 kg |
| Garânsje | 1 jier |
SstandertAccessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Earmstipe | 1 pear |
| 2 | Handgreep | 1 pear |
| 3 | Beenplaat | 1 stik |
| 4 | Matras | 1 set |
| 5 | Ofvalbekken | 1 stik |
| 6 | Befestigingsklem | 1 pear |
| 7 | Kniekruk | 1 pear |
| 8 | Pedaal | 1 pear |