Dizze elektrohydraulyske operaasjetafel is ferdield yn 5 dielen: holleseksje, rêchseksje, billenseksje, twa skiedbere skonkenseksjes.
Fezelmateriaal mei hege ljochttransmisje plus 340 mm horizontale ferskowing soarget foar gjin bline flek by it scannen fan röntgenstralen.
Dizze elektrohydraulyske operaasjetafel is foarsjoen fan in dûbel kontrôlesysteem om probleemfrije operaasje te garandearjen.
It kin wurde foarsjoen fan in multifunksjoneel hoofdframe en ortopedysk traksjeframe.
Ien-knop resetfunksje, kin de oarspronklike horizontale posysje weromsette. Ien-knop fleksje en omkearde fleksje, elektryske skonkboerdfunksje, besparret in protte tiid.
It is geskikt foar ferskate sjirurgyen, lykas abdominale sjirurgy, ferloskunde, gynekology, KNO, urology, anorectale en ortopedy, ensfh.
1.Langer en breder tafeloerflak
De lingte fan it oerflak fan 'e elektrohydraulyske operaasjetafel kin 2180 mm berikke, en de breedte kin 550 mm berikke, wat geskikt is foar de behoeften fan guon spesjale groepen en de pasjint ek nofliker meitsje kin.
2. Dûbel kontrôlesysteem
De elektrohydraulyske operaasjetafel is foarsjoen fan in dûbel systeem foar haadkontrôle/hulpkontrôle om probleemfrije operaasje te garandearjen.
3.Flex & Re-flex & Ien knop Reset
Ien-knop resetfunksje, kin de orizjinele horizontale posysje weromsette, ien-toets fleksje en omkearde fleksje
4. Opsjonele elektryske oanpaste skonkplaat
It ynplugbere modulêre ûntwerp fan 'e poatplaat kin de poatplaat elektrysk oanpasse, wat de tiid fan it oanpassen fan 'e posysje sterk besparret.
5. Ynboude oplaadbere batterij
De elektrysk-hydraulyske operaasjetafel TDY-Y-2 is foarsjoen fan in oplaadbere batterij mei hege prestaasjes, dy't foldocht oan de behoeften fan 50 operaasjes. Tagelyk hat it in AC-stroomfoarsjenning om elektryske enerzjy te leverjen om maksimale feiligens te garandearjen.
Pparameters
| ModelÛnderdiel | TDY-Y-2 Elektrohydraulyske operaasjetafel |
| Lingte en breedte | 2170mm * 550mm |
| Hichte (op en del) | 1100mm/ 690mm |
| Kopplaat (omheech/omleech/fleksibel) | 45°/ 90°/ 40° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 85°/ 40° |
| Beenplaat (omheech / omleech / nei bûten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omkearde Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Laterale kanteling (links en rjochts) | 20°/ 20° |
| Nierbrêgeferheging | 100mm |
| Horizontaal gliden | 350mm |
| Nulposysje | Ien knop, standert |
| Flek/ Refleks | Kombinaasjeoperaasje |
| Röntgenboerd | Fakultatyf |
| Kontrôlepaniel | Standert |
| Needstopknop | Standert |
| Elektromotorysk systeem | Chaoger út Taiwan |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Krêftkompaktheid | 1.0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Geheugenmatras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 300 kg / 350 kg |
| Garânsje | 1 jier |
Aaccessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesia-skerm | 1 stik |
| 2 | Lichaamsstipe | 1 pear |
| 3 | Earmstipe | 1 pear |
| 4 | Skouderstipe | 1 pear |
| 5 | Beenstipe | 1 pear |
| 6 | Nierbrêgehandgreep | 1 stik |
| 7 | Matras | 1 set |
| 8 | Befestigingsklem | 8 stikken |
| 9 | Lange befestigingsklem | 1 pear |
| 10 | Ofstânsbetsjinning | 1 stik |
| 11 | Stroomlieding | 1 stik |
| 12 | Hydraulyske oalje | 1 oaljeblikje |