De TDY-Y-1 elektryske hydraulyske operaasjetafel oannimt elektryske ymportearre hydraulyske oerdrachtstruktuer, dy't de tradisjonele elektryske stoterstang-oerdrachttechnology ferfangt.
De posysje-oanpassing is krekter, de bewegingssnelheid is unifoarmer en stabiler, en de prestaasjes binne betrouber en duorsum.
De Y-foarmige basis soarget foar stabiliteit en genôch romte foar de skonken.
Oersetfunksje en trochsichtich bêdboerd, foarsjoen fan C-arm, kinne röntgenscannen fan it heule lichem útfiere.
It dûbele kontrôlesysteem is, neist de hânhâldende ôfstânsbetsjinning, foarsjoen fan in kolomneedkontrôlesysteem. De ien-toets resetfunksje soarget foar de wurkeffisjinsje fan 'e dokter.
Dizze elektrohydraulyske yntegreare operaasjetafel is geskikt foar ferskate sjirurgyen, lykas abdominale sjirurgy, ferloskunde, gynekology, KNO, urology, anorectale en ortopedy, ensfh.
1.Dûbel kontrôlesysteem
De TDY-Y-1 Elektrysk-Hydraulike operaasjetafel hat dûbele kontrôlemetoaden, ien is in bedrade kontrôler, mei ien-toets automatyske nivo-resetfunksje. En de oare is in kolomneedkontrôlesysteem. Twa sets ûnôfhinklike bestjoeringssystemen mei deselde funksje soargje derfoar dat it needkontrôlesysteem noch betrouber kin wurkje as de bedrade kontrôler útfalt, wêrtroch it feilich gebrûk fan 'e operaasjetafel garandearre wurdt.
2. Beskikber foar röntgenscannen
It tafelblad fan 'e elektrysk-hydraulyske OK-tafel kin röntgenstralen trochlitte, en in liederail is oan 'e ûnderkant fan' e tafel ynstalleare om röntgenfilmdoazen te ferfieren.
3. Kompatibel mei C-arm
De elektryske horizontale bewegingsslag is 340 mm, wat krekte en handige posysjonearingsromte biedt foar de C-arm, en kin röntgenfoto's fan it heule lichem útfiere sûnder de pasjint te ferpleatsen.
4. Oplaadbere batterijen
De TDY-Y-1 Elektrysk-Hydraulyske sjirurgyske operaasjetafel is foarsjoen fan oplaadbere batterijen mei hege prestaasjes, dy't kinne foldwaan oan 'e behoeften fan ≥50 operaasjes, wêrtroch't it wurket sûnder in eksterne stroomfoarsjenning. De oplaadbere batterij fereasket gjin ûnderhâld en kin lange tiid brûkt wurde. Tagelyk kin wikselstroom brûkt wurde om elektryske enerzjy te leverjen om maksimale feiligens te garandearjen.
5.One-knopResetFunksje
De nije resetfunksje mei ien knop ferienfâldiget de yngewikkelde operaasjes
Parameters
| Modelartikel | TDY-Y-1 Elektrysk-Hydraulyske Operaasjetafel |
| Lingte en breedte | 1960mm * 500mm |
| Hichte (op en del) | 1090mm / 690mm |
| Kopplaat (omheech en omleech) | 60°/ 85°/0° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 85°/ 40° |
| Beenplaat (omheech / omleech / nei bûten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omkearde Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Laterale kanteling (links en rjochts) | 18°/ 18° |
| Nierbrêgeferheging | 100mm |
| Horizontaal gliden | 340mm |
| Nulposysje | Ien knop, standert |
| Flek/ Refleks | Kombinaasjeoperaasje |
| Röntgenboerd | Fakultatyf |
| Kontrôlepaniel | fakultatyf |
| Needstopknop | Fakultatyf |
| Elektromotorysk systeem | Chaoger út Taiwan |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Krêftkompaktheid | 1.0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Geheugenmatras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 200 kg |
| Garânsje | 1 jier |
Sstandert accessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesia-skerm | 1 stik |
| 2 | Lichaamsstipe | 1 pear |
| 3 | Earmstipe | 1 pear |
| 4 | Skouderstipe | 1 pear |
| 5 | Beenstipe | 1 pear |
| 6 | Fuotplaat | 1 pear |
| 7 | Nierbrêgehandgreep | 1 stik |
| 8 | Matras | 1 set |
| 9 | Befestigingsklem | 8 stikken |
| 10 | Ofstânsbetsjinning | 1 stik |
| 11 | Stroomlieding | 1 stik |
| 12 | Hydraulyske oalje | 1 oaljeblikje |