De mobile operaasjetafel TDY-2 hat in folslein bêd en kolom fan 304 roestfrij stiel, maklik skjin te meitsjen en fersmoargingsbestindich.
It tafeloerflak is ferdield yn 5 dielen: holleseksje, rêchseksje, billenseksje en twa ôfneembere skonkenseksjes.
De mobile operaasjetafel TDY-2 kin oer in ôfstân fan 340 mm ferskowe wurde, wêrtroch in goed perspektyfgebiet ûntstiet foar de C-boog tidens de operaasje, en kin brûkt wurde mei röntgenfilmdoazen.
Dûbele skarnierende haadboerd, ferstelbere skonkboerd troch gasfear. Brûk stille tsjiltsjes fan it Dútske merk. D'r binne ek ien-knop reset, ien-knop knik en anty-knikfunksjes opsjoneel.
Dizze multifunksjonele elektryske operaasjetafel is geskikt foar ferskate sjirurgyen, lykas abdominale sjirurgy, ferloskunde, gynekology, KNO, urology, anorectale en ortopedy, ensfh.
1.Dûbele gewrichtskopplaat
De dûbelgewrichtige kopplaat fan dizze elektryske operaasjetafel kin de hichte fan it kopbord frij oanpasse, wêrtroch't de pasjint in noflike kophoeke hat by it útfieren fan operaasjes yn ferskate posysjes.
2. Legplaat kin elektryske kontrôle of gasfjederkontrôle wêze
De poatplaat kin wurde bestjoerd troch in gasfear of kin wurde opwurdearre nei elektryske kontrôle.
3. Opsjoneel dûbel kontrôlesysteem
De hânkontroller en opsjonele panielkontrôles biede dûbele beskerming foar sjirurgy.
4.Grutte tsjillen
Ymportearre Dútske TENTE-tsjillen, slijtvast en stil.
5. Ynboude oplaadbere batterij
De elektryske operaasjetafel TDY-2 is foarsjoen fan in oplaadbere batterij mei hege prestaasjes, dy't foldocht oan de behoeften fan 50 operaasjes. Tagelyk hat it in AC-stroomfoarsjenning om elektryske enerzjy te leverjen om maksimale feiligens te garandearjen.
6.Mear opsjonele kar
Opsjonele reset mei ien knop, positive fleksje en omkearde fleksjefunksje.
Pparameters:
| ModelÛnderdiel | TDY -2 Mobiele Elektryske Operaasjetafel |
| Lingte en breedte | 2100mm * 550mm |
| Hichte (op en del) | 1000mm/ 700mm |
| Kopplaat (omheech en omleech) | 45° 90° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 90°/ 17° |
| Beenplaat (omheech / omleech / nei bûten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omkearde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterale kanteling (links en rjochts) | 15°/ 15° |
| Nierbrêgeferheging | ≥110mm |
| Horizontaal gliden | 345mm |
| Flek/ Refleks | Kombinaasjeoperaasje |
| Röntgenboerd | Fakultatyf |
| Kontrôlepaniel | Standert |
| Elektromotorysk systeem | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Krêftkompaktheid | 1.0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Geheugenmatras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 200 kg |
| Garânsje | 1 jier |
Standert accessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesia-skerm | 1 stik |
| 2 | Lichaamsstipe | 1 pear |
| 3 | Earmstipe | 1 pear |
| 4 | Skouderstipe | 1 pear |
| 5 | Beenstipe | 1 pear |
| 6 | Fuotstipe | 1 pear |
| 6 | Nierbrêgehandgreep | 1 stik |
| 7 | Matras | 1 set |
| 8 | Befestigingsklem | 8 stikken |
| 9 | Lange befestigingsklem | 1 pear |
| 10 | Hânôfstânsbetsjinning | 1 stik |
| 11 | Stroomlieding | 1 stik |