TDG-1 Elektryske operaasjetafel hat fiif haadaksjegroepen: elektrysk ferstelbere bêdoerflakferheging, foarút- en efterútkanteling, lofts- en rjochtskanteling, rêchplaatferheging en rem.
Moaie uterlik, lichem, basis, hefkolom en sydrails fan dizze elektryske bestjoeringssysteem binne allegear makke fan heechweardich roestfrij stiel, mei hege finish, korrosjebestriding en hege meganyske sterkte.
Ferstel ferskate posysjes fan 'e elektryske betsjinningstafel op yntelliginte wize, mei ien-knopsbetsjinning. It brûkt in elektryske aktuator fan LINAK, dy't stil, presys en mei lege ûnderhâldskosten is. Grut tsjilûntwerp, stil en anty-seismyske dekompresje.
Dizze elektryske operaasjetafel is geskikt foar ferskate sjirurgyen, lykas abdominale sjirurgy, ferloskunde, gynekology, KNO, urology, anorexia en ortopedy, ensfh.
1.AhoekichAoanpassingenwitGas Springs
Sawol de efterplaat- as de skonkplaatgewrichten fan 'e TDG-1 elektryske operaasjetafel binne foarsjoen fan gasfjedersilinderstipestrukturen, dy't ferskate oanpassingen sêft, stil en trillingsfrij meitsje, wylst se de gewrichtsstruktuer effektyf beskermje en foarkomme dat de pasjint falt.
2.LINAK Elektryske Lineêre Aktuator
It brûken fan in elektryske drukstang elimineert de needsaak foar medysk personiel om de posysje fan 'e operaasjetafel manuell te kontrolearjen. Allinnich de ôfstânsbetsjinning hoecht fêsthâlden te wurden, maklik en arbeidsbesparjend. Yn ferliking mei it ûnderhâld nei ferkeap fan 'e hydraulyske operaasjetafel, ferminderet de elektryske operaasjetafel ek de ûnderhâldskosten nei ferkeap sterk. Tidens it oanpassingsproses kin de elektryske drukstang krekter posysjonearre wurde, en it oanpassingsproses is ekstreem stil.
3. Y-type basis
De bêdbasis oannimt in Y-foarmich ûntwerp, dat net allinich oerienkomt mei it ergonomyske ûntwerp, de stabiliteit fan 'e elektryske operaasjetafel ferbetteret, mar ek mear frije skonkenromte biedt foar medysk personiel, wêrtroch't medysk personiel de pasjint tichterby kin benaderje.
4. Alsidige aksessoires
Útrist mei skouderriemen, polsriemen, skonkriemen en lichemsriemen om te soargjen dat pasjinten ûnder algemiene anaesthesia net falle tidens de operaasje. De skonkplaten, earmsteunen, lichemsstipe en skonkstipe binne allegear útrisd mei memory foam pads om it komfort fan 'e operaasje en de normale sirkulaasje fan lichemsfloeistoffen tidens de operaasje te garandearjen.
5. L.ûntwerp fan gruttere tsjillen
De basis fan 'e meganyske elektryske operaasjetafel is ûntworpen mei grutte tsjiltsjes (diameter≥100mm), dy't fleksibel is om te bewegen. De tsjiltsjes geane omheech by it remmen, de bêdbasis is yn stevich kontakt meide grûn, en de stabiliteit is goed.
6. Ynboude batterij
Yn gefal fan stroomûnderbrekking kin de ynboude batterij 50 operaasjes stypje.
Pparameters
| ModelÛnderdiel | TDG-1 Elektryske Operaasjetabel |
| Lingte en breedte | 2050mm * 500mm |
| Hichte (op en del) | 890mm/ 690mm |
| Kopplaat (omheech en omleech) | 60°/ 60° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 90°/ 17° |
| Beenplaat (omheech / omleech / nei bûten) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omkearde Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Laterale kanteling (links en rjochts) | 20°/ 20° |
| Nierbrêgeferheging | ≥110mm |
| Flek/ Refleks | Kombinaasjeoperaasje |
| Kontrôlepaniel | Fakultatyf |
| Elektromotorysk systeem | Linak |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Krêftkompaktheid | 1.0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Geheugenmatras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 200 kg |
| Garânsje | 1 jier |
Sstandert accessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesia-skerm | 1 stik |
| 2 | Lichaamsstipe | 1 pear |
| 3 | Earmstipe | 1 pear |
| 4 | Beenstipe | 1 pear |
| 5 | Nierbrêgehandgreep | 1 stik |
| 6 | Matras | 1 set |
| 7 | Hânôfstânsbetsjinning | 1 stik |
| 8 | Stroomlieding | 1 stik |