LEDD500700C+M ferwiist nei dûbele koepel LED-operaasjekeamerljocht.
In ynboude kamerasysteem en in eksterne hingjende monitor kinne brûkt wurde foar trainingsdoelen. It makket tafersjoch- en opnameoperaasjes mooglik.
■ abdominale/algemiene sjirurgy
■ gynekology
■ hert-/vaskulêre/thorakale sjirurgy
■ neurochirurgy
■ ortopedy
■ traumatology / needoperaasje
■ urology / TURP
■ ent/ Oftalmology
■ endoskopie Angiografy
1. Kamerasysteem
Ynboude kamera, gjin needsaak om it mei in oare set earms op te hingjen.
2. Dizze operaasjekeamerlamp fangt en levert ôfbyldings mei hege snelheid en hege kwaliteit. Troch 10x optyske zoom kinne de ôfbyldings fan alle kanten besjoen wurde.
3. Dit ljocht yn 'e operaasjekeamer kin ek de operaasje opnimme. It kin brûkt wurde foar trainings- en stúdzjedoelen.
Monitorsysteem
1. Troch de operaasje út te stjoeren, kin it LEDD500700C+M operaasjekeamerljocht it klinykpersoniel tastean jo foarútgong te folgjen sûnder it sterile fjild te fersteuren.
2. Operaasjekeamerljocht mei ynboude kamera en monitor jout in oar boppe-oersjoch fan 'e sjirurgyske holle, sadat jo sjirurgysk team sjirurgyske prosedueres wrâldwiid diele kin.
Parameters:
| Kamera | |
| Resolúsje | 210 megapixel 1920 (H) x 1080 (V) |
| Kommunikaasjemodus | RS232 |
| Kommunikaasjeprotokollen | HITACHI / SONY VISCA |
| Ferbining | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) kompatibiliteit 110/LVDS 30P |
| Sensortype | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Skenmodus | Progressive Scan |
| Dei- en nachtsysteem | Kleur/swart en wyt/automatysk |
| Minimale ferljochting | kleur: 0.1Lux swart en wyt: 0.01Lux |
| Syngronisaasjemodus | ynter-synchronisaasje |
| Fideo-útfier | digitaal sinjaal |
| SNR | ≥50dB (AGC ÚT) |
| Lins | |
| IRCUT | IRCUT dûbele filter automatyske skeakeling |
| Optyske lenzen | 10X f=5mm~50mm |
| fjildhoek | H:51,8°(W)~5,86°(T) V:39,1°(W)~4,4°(T) |
| Funksje | |
| bleatstellingsmodus | BIN |
| wytbalâns | Automatysk |
| Fokusmodus | BIN |
| kontrôle krije | BIN |
| Ofbyldingseffekt | Automatysk/kleur/swart-wyt/negatyf |
| spegelfunksje | Stipe (horizontale spegel + fertikale spegel) |
| ôfbyldingsrollovers | Stypje |
| Brede Dynamyk | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektroanyske sluter | 1/30s ~ 1/10.000s |
| kontrastferhâlding | Ferstelber |
| sêding | Ferstelber |
| Anti-fogfunksje | Stypje |
| Marginaal | Stypje |
| Generike spesifikaasje | |
| Ofmjittings | 38,6 (B) * 41 (H) * 64,6 (L) mm |
| Wurktemperatuer/fochtigens | ﹣10℃~50 ℃, 10% RH ~60% RH |
| Opslachtemperatuer/fochtigens | ﹣20℃~60 ℃, 10% RH ~80% RH |
| streamtafier | Gelijkstroom 12V ± 10% |
| enerzjyferbrûk | 3.5W MAKS |
| Nettogewicht | 110g |
Monitor
| Haadparameter | |
| Skermgrutte | 21.5' |
| Efterljochtmodus | LED |
| Werjeftegebiet | 475,2 mm (B) × 267,3 mm (H) |
| Aspektferhâlding | 16:9 |
| Maksimale resolúsje | 1920×1080 |
| Kleur werjaan | 16,7 miljoen |
| Pikselpitch | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Luminânsje | 300cd/㎡ |
| Ofbyldingskontrast | 1500:1 |
| Kijkhoek | 850/850/750/650 |
| Reaksjetiid | 8MS |
| Fjildfrekwinsje | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Ynfier en útfier | |
| SDI YN | 1 |
| SDI ÚT | 1 |
| AV-YN | 22 (2 × BNC) |
| AV ÚT | 1 |
| S-VIDEO | 1 |
| VGA-ynfier | 1 |
| HDMI-ynfier | 1 |
| YPbPr/YCbCr-ynfier | 3(3×BNC) |
| RS232-ynfier (opsjoneel) | 1 |
| Audioynfier | 1 |
| Audioútfier | 1 |
| Kleursysteem | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Taal | Sineesk/Ingelsk/Frânsk/Dútsk/Italiaansk/Spaansk/ |
| Streamtafier | |
| Krêft | Gelijkstroom 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Standby-krêft | 5W |