De FD-G-2 alsidige ferloskundige tafel wurdt in soad brûkt foar ferloskundige berte, gynekologysk ûndersyk en operaasjes.
De lichem, kolom en basis fan 'e elektryske leveringstafel binne makke fan 304 roestfrij stiel, dat korrosjebestindich en maklik skjin te meitsjen is.
De skonkplaten binne ôfneember, wat geunstich is foar herstel nei de operaasje.
Dûbel kontrôlesysteem, net allinich fia de handheld ôfstânsbetsjinning, mar ek fia de foetschakelaar.
Komplete accessoires, standert mei skonkstipeferzje, pedalen, smoargensbak mei filter, en opsjoneel gynekologysk ûndersyksljocht.
De U-foarmige basis is net allinich geunstich foar de stabiliteit fan 'e operaasjetafel, mar biedt ek genôch skonkenromte foar de dokter om wurgens te ferminderjen.
1.Dûbel kontrôlesysteem
De hânkontroller en foetschakelaar fiere sekundêre kontrôle út om de feiligens fan 'e operaasje te garandearjen en ferskate posysjes te realisearjen.
2. Ofnimbere skonkplaat
De ôfneembere skonkplaat fan 'e elektryske befallingstafel makket postoperative rêst makliker en ferminderet postoperative pine
3.304 RVS
Alle omslagen fan 'e gynekologyske operaasjetafel binne makke fan heechweardich 304 roestfrij stiel. Duorsum, maklik skjin te meitsjen en te desinfisearjen.
4. U-foarmige basis
De U-foarmige basis fan 'e gynekologyske ferloskundige tafel fergruttet net allinich it kontaktgebiet tusken de basis en de grûn en makket it stabiler, mar biedt ek genôch skonkenromte foar it wurk fan medysk personiel om wurgens te ferminderjen.
5. Alsidige aksessoires
Neist de standert skouderstipe binne skouderriemen, handgrepen, skonkstipe, skonkpedalen, ôffalbak en gynekologysk ûndersyksljocht ek opsjoneel beskikber.
Pparameters:
| ModelÛnderdiel | FD-G-2 Elektryske leveringstafel |
| Lingte en breedte | 1880mm * 600mm |
| Hichte (op en del) | 940mm/ 680mm |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 45 °10 ° |
| Sitplaat (omheech en omleech) | 20° 9° |
| Beenplaat nei bûten | 90° |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Batterij | Ja |
| Krêftkompaktheid | 1.0 kW |
| Matras | Naadleaze matras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 200 kg |
| Garânsje | 1 jier |
SstandertAccessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Earmstipe | 1 pear |
| 2 | Handgreep | 1 pear |
| 3 | Beenplaat | 1 stik |
| 4 | Matras | 1 set |
| 5 | Ofvalbekken | 1 stik |
| 6 | Befestigingsklem | 1 pear |
| 7 | Kniekruk | 1 pear |
| 8 | Pedaal | 1 pear |
| 9 | Hânôfstânsbetsjinning | 1 stik |
| 10 | Foetschakelaar | 1 stik |