De FD-G-1 elektryske gynekologyske ûndersykstafel brûkt materialen mei hege sterkte en is korrosjebestindich, wat geunstich is foar de deistige skjinmeitsjen en desinfeksje fan it sikehûs.
De hichte fan it oerflak fan 'e ûndersykstafel, de hoeke fan 'e rêchplank en de skonkenplank kinne oanpast wurde mei de foetschakelaar.
De accessoires binne kompleet, en d'r binne standert skoudersteunen, skouderriemen, polsriemen, handgrepen, skonksteunen en stofbakken mei filters.
De basis fan 'e gynekologysk ûndersykstafel hat in U-foarmige struktuer, dy't de foet- en skonkbewegingsromte biedt foar it deistich wurk fan 'e dokter.
Dit medysk gynekologysk ûndersyksbêd, net allinich geskikt foar gynekologyske ûndersiken, mar ek foar manlike urology
1.Naadleaze skomjende matras
It foarmmatras fan 'e elektryske gynekologyske ûndersykstafel brûkt de nijste naadleaze skomtechnology, dy't it komfort foar de pasjint flink ferbetteret.
2.Korrosjebestindich materiaal
Alle omslagen fan 'e elektryske gynekologyske ûndersykstafel binne makke fan superieure materialen, dy't korrosjebestindich binne, maklik skjin te meitsjen en te desinfisearjen.
3. Foetschakelaar
Útrist mei in foetschakelaar, kinne jo fleksibel de ferskate bewegingen fan 'e ferloskundige ûndersykstafel kontrolearje.
4.Alsidige accessoires
Neist de standert skouderstipe binne skouderriemen, handgrepen, skonkstipe, skonkpedalen, ôffalbak, gynekologysk ûndersyksljocht of doktersstoel ek opsjoneel beskikber.
Parameters
| ModelÛnderdiel | FD-G-1 Elektryske gynekologyske ûndersykstafel |
| Lingte en breedte | 1800mm * 550mm |
| Hichte (omheech en omleech) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Omkearde Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 60°/10° |
| Elektromotorysk systeem | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Krêftkompaktheid | 1.0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Naadleaze matras |
| Haadmateriaal | ABS |
| Maksimale laadkapasiteit | 150 kg |
| Garânsje | 1 jier |
SstandertAccessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Earmstipe | 1 pear |
| 2 | Beenplaat | 1 set |
| 3 | Matras | 1 set |
| 4 | Handgreep | 1 pear |
| 5 | Foetschakelaar | 1 set |