1.Ultra-lege posysje
De minimale hichte fan 'e oftalmologyske operaasjetafel kin oanpast wurde oant 500 mm. It bekende elektromagnetyske oandriuwsysteem is stabyl, betrouber en lûdsfrij tidens operaasje. It is de bêste kar foar oftalmology en KNO-sjirurgy.
2.Ferwiderbere kopplaat
De ôfneembare kopplaat is maklik te kontrolearjen troch meganyske gear.
It konkave ûntwerp yn 'e midden fan it haadbordkessen foldocht oan 'e ergonomyske easken.
3. Breed oerflak
De breedte fan it oerflak kin 550 mm berikke, wêrtroch't de pasjint der nofliker op lizze kin
4. Fleksibele foetschakelaar
De hoeke fan 'e rêchplaat en skonkplaat kin oanpast wurde fia de foetschakelaar, wat handich is foar de dokter om de posysje fan 'e pasjint oan te passen oan' e meast ideale posysje tidens de eachhielkundeoperaasje.
5. Petal Brake
Mechanyske pedaalremmen binne rapper, handiger, feilich en betrouber.
6. Opsjonele dokterstoel
De doktersstoel kin de earmsteunen, rêchleuningen en sithichte oanpasse.
Parameters
| Modelartikel | TDG-2 Elektryske eachoperaasjetafel |
| Lingte en breedte | 2080mm * 550mm |
| Hichte (op en del) | 700mm / 500mm |
| Kopplaat (omheech en omleech) | 45°/ 90° |
| Efterplaat (omheech en omleech) | 45°/ 20° |
| Beenplaat (omheech en omleech) | 45°/ 20° |
| Horizontaal gliden | 300mm |
| Elektromotorysk systeem | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwinsje | 50Hz / 60Hz |
| Krêftkompaktheid | 1.0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Geheugenmatras |
| Haadmateriaal | 304 RVS |
| Maksimale laadkapasiteit | 200 kg |
| Garânsje | 1 jier |
Standert accessoires
| Nee. | Namme | Hoeveelheden |
| 1 | Ynfúzjestang | 1 set |
| 2 | Earmboerd | 1 pear |
| 3 | Ynstrumintenbakje | 1 set |
| 4 | Befestigingsklem | 1 set |
| 5 | Matras | 1 set |
| 6 | Foetschakelaar | 1 set |